طراحی آشپزخانه نصیرزاده

طراحی آشپزخانه نصیرزاده

 

خدمات ما: طراحی معماری در تبریز، طراحی داخلی در تبریز ، طراحی آشپزخانه در تبریز

کارفرما: جناب نصیر زاده

مکان پروژه: تبریز، گلشهر

زمان طراحی و اجرا: تابستان 98

 

طراحی آشپزخانه در تبریز

طراحی آشپزخانه در تبریز

طراحی آشپزخانه در تبریز

طراحی آشپزخانه در تبریز

طراحی آشپزخانه در تبریز

طراحی آشپزخانه در تبریز

 

طراحی آشپزخانه در تبریز ، طراحی کابینت آشپزخانه در تبریز و به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز یکی از اصلی ترین تخصص‌های استودیو معماری بوم تبریز می‌باشد. متخصصین دفتر معماری بوم بر اساس مدرن‌ترین و به‌روزترین متدهای طراحی داخلی، تمامی تلاش خود را در جهت تامین رضایت و پاسخگویی هرچه بهتر به نیازهای کارفرما به کار می‌گیرند.

پروژه جناب نصیرزاده یکی از آخرین پروژه‌های طراحی آشپزخانه در تبریز دفتر بوم می‌باشد که بنابر خواست کارفرما آشپزخانه موجود به‌دلیل اشکالات طراحی فراوان همانند ایجاد فضایی نامناسب و خطرناک برای کودکان؛ به کلی تخریب شده و با کمترین هزینه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت طراحی و اجرا گردید تا کمترین خلل را در زندگی روزمره خانواده ایجاد نماید. برای جلب رضایت هرچه بیشتر کارفرما، ما آلترناتیوهای دیگری را نیز برای طراحی آشپزخانه در تبریز در زمینه رنگ‌بندی کابینت‌ها و همچنین چیدمان مبلمان ارائه کردیم تا کارفرما توانایی انتخاب داشته باشد.

یکی دیگر از تخصصی‌ترین خدمات استودیو معماری بوم در حوزه طراحی داخلی در تبریز و طراحی آشپزخانه در تبریز، ارائه نقشه کامل فاز2 و نقشه شاپ کمدها و کابینت‌هاست که علاوه بر بالابردن دقت و سرعت اجرا باعث می‌گردد تا همان طرحی را که کارفرما در تصاویر سه‌بعدی مشاهده می‌کند به طور کامل و دقیق اجرا شود؛ این در حالیست که اکثر دفاتر معماری به ارائه تصویر سه‌بعدی بدون اندازه اکتفا می‌کنند که در نهایت موجب می‌گردد محصول نهایی اجرا شده تفاوت‌های فاحشی با طرح ارائه شده داشته باشد.

 

طراحی آشپزخانه در تبریز

دوشنبه ۱۸-۰۹-۱۳۹۸
برچسب ها: