طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

 

استودیو معماری بوم تبریز، در تمام زمینه های طراحی رستوران، طراحی کافی شاپ در تبریز ، راه اندازی کافی شاپ، برندینگ کافی شاپ و رستوران، طراحی کافی شاپ سنتی، طراحی کافی شاپ مدرن و طراحی کافی شاپ کوچک، فعالیت ها و سوابق قابل توجهی داشته است. ما به شما در طراحی کافی شاپ ایده آل تان کمک میکنیم و ایده هایی سودمند برای برندینگ کافی شاپ تان در اختیارتان میگذاریم تا باعث ایجاد تمایز هایی بین شما و رقیبانتان باشد. طراحی کافی شاپ در تبریز ، امروزه جایگاه سودده و جذابی را دارا ست. اگر به ایده هایی برای طراحی کافی شاپ یا راه اندازی کافی شاپ دارید، استودیو معماری بوم آماده برای خدمت به شماست و در زمینه راه اندازی کافی شاپ مورد علاقه تان، چه به سبک مدرن، کلاسیک، سنتی، یا محیط خودمانی و کوچک یا بزرگ و بی نظیر، ایده ها و توصیه های مناسب را در اختیارتان میگذارد.

با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 33332930 – 041      09223654069

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان اوحدی، نرسیده به تقاطع کریمخان، پلاک 6/1

 

 

طراحی کافی شاپ در تبریز

 

سه راه اساسی برای طراحی کافی شاپ در تبریز وجود دارد:

خرید حق امتیاز یک کافی شاپ

درطراحی کافی شاپ در تبریز در صورت خرید حق امتیاز، تصمیمات اصلی کافه داری برای شما ساخته خواهد شد. شما برای یک کافی شاپ که کلیدش در دست است، در مکان انتخاب شده توسط ارائه دهنده حق امتیاز آماده میشوید.

 

خرید یک کافی شاپ موجود و از قبل راه اندازی شده

این روش دیگری برای بدست آوردن عملیات کلید در دست است. با این حال، طراحی کافی شاپ در تبریز که سود آور باشد، کار آسانی نیست.

 

شروع از ابتدا و طراحی کافی شاپ در تبریز

این گزینه نیاز به تلاش بسیار زیاد و پشتکار قوی دارد. اما دارای انعطاف پذیری و پتانسیل بی نظیری در به حداکثر رساندن سود است. در این حالت میتوانید طراحی کافی شاپ در تبریز را به هر شکلی که خودتان دوست دارید به انجام برسانید.

کافی شاپ داری از بهترین مشاغلی است که میتوانید داشته باشید. این شغل از تاثیر گذارترین و تاثیر پذیرترین هاست. شغل جذابی است که هر فردی با کمی ذوق و تلاش میتواند بهترین آن را صاحب شود. طراحی کافی شاپ در تبریز از جوانب متفاوتی برخوردار است. طراحی کافی شاپ، راه اندازی آن، برندینگ کافی شاپ، معرفی کافه و جذب مشتری، استاندارد سازی کافی شاپ بر اساس ضوابط و قوانین از جمله جوانبی است که استودیو معماری بوم آن ها را در نظر میگیرد. البته هر گونه کافی شاپی، طراحی مختص خود را دارا ست. طراحی کافی شاپ سنتی، عموما از معماری و طراحی داخلی به شکل قدیم الهام میگیرد. از درب و پنجره های مشبک و رنگی و باغچه های کوچک و سنتی گرفته تا فنجان نعلبکی های کمر باریک و قدیمی. طراحی کافی شاپ مدرن ، بر خلاف طراحی کافی شاپ سنتی اصولا بر حسب مد و ترند راه اندازی میشود. طراحی کافی شاپ کوچک نیز میتواند انتخاب اکثر مردم باشد. امروزه بدلیل محدودیت مکانی بیشتر کافه ها نسبتا کوچک و با فضایی دوستانه و صمیمی طراحی میشوند. طراحی کافی شاپ در تبریز به هر نحوی که باشد، مطمئنا اگر مدیریت آن به درستی پیش برود، موفقیت سودآوری در بر خواهد داشت.

 

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

 

طرح کسب و کار شما برای چگونگی طراحی کافی شاپ در تبریز باید عوامل کلیدی زیر را شامل شود:

ایجاد پیشنهاد فروش منحصربفرد و روشن

برای موفقیت در طراحی کافی شاپ در تبریز ابتدا باید USP یا همان پیشنهاد فروش بی نظیر و منحصر به فرد را ایجاد کنید. در میان رقیبان و بازار شلوغ این روز های تبریز باید کاری کنید که در انتخاب شما از میان دیگران شکی باقی نماند و شما را از رقابت خارج سازد. طراحی کافی شاپ سنتی انتخاب خوبی میتواند باشد. اکثر مردم معمولا جذب اینگونه کافی شاپ ها میشوند. چراکه همه ی ما ایرانی هستیم و با فرهنگ ایرانیان صمیمیتی ناباورانه داریم. طراحی کافی شاپ سنتی در تبریز نیز بدلیل فرهنگ بومی و تاریخی این شهر معمولا موفقیت آمیز بوده است. شما باید نقاط قوت خود را بشناسید و سعی داشته باشید که آن ها را بطور موثر اعمال کنید.

طراحی کافی شاپ در تبریز ، بطور گسترده، پیشه ای پر مشغله ولی در عین حال لذت بخش است. کافی شاپ خود را برند کنید. برندینگ کافی شاپ شما تا حد زیادی بستگی به این دارد که محلی را که میخواهید در آن جا کافی شاپ طراحی کنید، به خوبی بشناسید. حتی برخی شرایط طراحی کافی شاپ سنتی یا طراحی کافی شاپ مدرن نیز به عنوان برندینگ شغلی شما محسوب میشود.

 از علایق و خصوصیات مردمی که در آن دور و اطراف هستند، باخبر شوید. سپس نسبت به این خصوصیات و آگاهی هایی که بدست آوردید برای جذب مشتری استفاده کنید. دیزاین کافی شاپ شما نیز تاثیر بسزایی در جذب مشتری خواهد داشت. برای طراحی کافی شاپ در تبریز ، پس از کسب اطلاعات از مخاطبان خود میتوانید تصمیم بگیرید که دیزاین کافی شاپ شما سنتی یا مدرن باشد. همه ی این اطلاعات به شما کمک میکند تا برای خود در کسب و کار خود، موقعیت سازی کنید.

 

نیازهای مشتریانتان را بشناسید.

تبریزی ها معمولا چه نوع فضایی را برای وقت گذرانی و خوش گذرانی با دوستان و خانواده ها انتخاب میکنند؟ چه غذایی را بیشتر دوست دارند؟ چه امکاناتی میتواند برای آنها جذاب باشد؟ چه ساعاتی از روز را ممکن است برای وقت گذرانی در کافی شاپ شما انتخاب کنند؟ چه چیزی میتواند دلیل جذب شدن آنها به کافه شما باشد؟ همه ی اینها سوالاتی است که میتوانید با آنها درخصوص طراحی کافی شاپ در تبریز ، راجع به امکانات، منو و قیمت گذاری، خدمات، ساعات کاری و ابتکارات تبلیغاتی مورد نیاز تصمیم گیری کنید.

در طراحی کافی شاپ در تبریز ، همه چیز برای همه ی افراد نباید یکسان باشد. ممکن است هر فردی از یک کافی شاپ انتظاراتی داشته باشد. بر فرض مثال دانش آموزان بیشتر فست فود، منوی هیجان انگیز با قیمت ها مقرون به صرفه را انتخاب میکنند. طراحی کافی شاپ سنتی و طراحی کافی شاپ مدرن نیز میتواند بر انتظارات افراد تاثیر گذار باشد ولی طراحی کافی شاپ کوچک بیشتر میتواند مورد استفاده واقع شود. در مقابل برخی دیگر مثل افراد ثروتمند ممکن است مایل به پرداخت بیشتر برای غذاها یا اقلام گران قیمت باشند. شما باید از دیدگاه مشتریان به خود نگاه کنید و تنظیمات خود را با هر نوع مخاطبی هماهنگ سازید.

 

اقلام مختص کافی شاپ، خصوصا قهوه را بشناسید.

روزانه همه ی رقیبان شما و دیگر کافه چی ها، انواع زیادی از نوشیدنی ها و اقلام دیگر خوراکی را در طراحی کافی شاپ در تبریز ، به منوی خود می افزایند و طعم های متفاوتی را ایجاد میکنند. الان وقت آن است که واقعاً قهوه را بشناسید و برای ساخت طعم های دیگر خلاقیت به خرج دهید. شناخت عنصر های هر ماده به ما کمک میکند تا بتوانیم اقلامی بهتر از آن بسازیم. طعم های متفاوت و تازه، مشتریان را وادار به امتحان آن میکند. پس در واقع شناخت اقلام کافی شاپ در طراحی کافی شاپ در تبریز نقش مهمی ایفا میکند. چرا که جذب مشتری و کسب درآمد را به همراه دارد. برای طراحی کافی شاپ در تبریز باید از ابتدای طراحی اقلام طبیعی و بی ضرر را جهت استفاده به هنگام ارائه خدمات به مشتریان تهیه کنیم.

 

به تحقیق و شناخت رقیبان خود بپردازید.

جستجو و تلاش برای شناخت رقیبان در طراحی کافی شاپ در تبریز بسیار مهم است. مثلا از خود بپرسید:

آیا فضای کافی برای مشتریان بیشتر در کافی شاپ وجود دارد؟

رقیبان شما در چه چیز مهارت داند که شما ندارید؟

مرز تمایز بین شما و رقیبانتان چیست؟ چه دلیلی دارد که مشتریان رقیبان شما را انتخاب کنند؟

چه کسی اخیرا کسب و کار کافی شاپ داری اش را ول کرده؟ دلیل آن چه بوده؟

شما در همه حال باید با رقیبانتان رقابت کنید. شغل کافی شاپ داری به گونه ایست که هر چیزی میتواند در لحظه تغییر یابد و به سرعت در حال پیشرفت است. پس از آماده بودنتان اطمینان یابید. طراحی کافی شاپ در تبریز به صورتیست که باید هر لحظه حواستان به رقبا باشد. این نکته میتواند از دلایلی باشد که شما را یک قدم جلوتر از رقیبانتان نگه میدارد.  

 

تامین کنندگان خود را به خوبی بشناسید.

شما با تکیه بر تامین کنندگان تان، جهت طراحی کافی شاپ در تبریز ، برای تجارت برنامه ریزی میکنید. اگر خوش شانس باشید، تامین کنندگان بزرگی را پیدا خواهید کرد که نیازهای شما را برطرف میکند. گاهی تامین کنندگانتان میتوانند باعث توسعه کسب و کار شما نیز باشند.

 تامین کنندگان از طریق به اشتراک گذاری دانش و بینش و ارایه ابزار تبلیغاتی به توسعه و پیشرفت طراحی کافی شاپ در تبریز کمک میکنند. طراحی کافی شاپ در تبریز امروزه بطور گسترده ای از طریق تامین کنندگان گسترش یافته است.

وقتی که به قهوه میرسیم کیفیت، طعم و طراوت قهوه مورد بحث قرار میگیرد. مصرف کنندگان قهوه روز بروز از طعم و کیفیت قهوه ها آگاه تر میشوند. شما نیز در مقابل باید مطمئن شوید که از بهترین دستگاه ها تازه ترین و پرطراوت ترین مواد و به روز ترین سیستم خدمات رسانی دارا هستید تا بتوانید رضایتمندی مشتریانتان را جلب کنید. موفقیت در طراحی کافی شاپ در تبریز بطور گسترده ای به تجهیزات و دستگاه های تهیه غذا و نوشیدنی های شما دارد.

 

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

 

برای خرید یا اجاره تجهیزات مورد نیاز خود برنامه ریزی کنید.

خرید برخی از دستگاه ها و تجهیزات در طراحی کافی شاپ در تبریز که ممکن است هزینه های گزافی را هم به دنبال داشته باشد، همیشه به درد شما نمیخورد. خصوصا که نمیدانید کار شما بازده مورد انتظارتان را در هر بازه ی زمانی خواهد داشت یا مجبوراً اقدام  به تغییر طراحی کافی شاپ در تبریز خواهید کرد؟ به این ترتیب برخی خرید و برخی دیگر اجاره تجهیزات مورد نیاز را برای طراحی کافی شاپ سنتی یا طراحی کافی شاپ مدرن در نظر میگیرند.

اجاره برخی دستگاه ها نیز به شما برای طراحی کافی شاپ در تبریز آسودگی خاطر میدهد و نیازی نیست نگران هزینه های گزاف تعمیر تجهیزات باشید. همینطور این آسودگی خاطر از زدگی و خستگی شما از کارتان ممانعت میکند و این امکان را میدهد که پیشرفته ترین تجهیزات را انتخاب کنید و از چگونگی کارکرد آن ها بدون هیچ درد سری اطلاعات بدست آورید.

 

منوی قهوه خود را تنظیم کنید.

بیشتر افرادی که وارد کافی شاپ شما میشوند معمولا انتظار دارند که اسپرسو، لاتین، کاپوچینو، آمریکایی را منوی شما ببینند. برای طراحی کافی شاپ در تبریز حتی اگر که یک کافه چی کارکشته هم نباشید باید بتوانید حداقل یک فرنچ پرس قدیمی و یک قهوه معمولی را بسازید.

همینطور باید آگاه باشید که امروزه اکثر مردم تبریز اطلاعات زیادی درباره مواد سازنده یک خوراکی یا نوشیدنی دارند و بیشتر انتظار دارند که شما از مواد طبیعی استفاده کنید. پس با استفاده از مواد طبیعی طراحی کافی شاپ در تبریز را برجسته سازید.

 

سفارشات فصلی و خاص

این موضوع دقیقا جایست که شما باید مخاطبان خود را بشناسید. اگر هدفتان شناخت قهوه باشد، شما همه چیز را در مورد AeroPress، فیلتر مخروطی یا  v60و Chemex خواهید شناخت و اطلاعات زیادی درباره طعم ها و جزئیات منابع جهت طراحی کافی شاپ در تبریز بدست خواهید آورد.

اگر مخاطبان هدف شما دانش آموزان یا افراد جوان تری هستند، شما به طیف گسترده ای از نوشیدنی ها و دسر ها و خوراکی های جذاب  در طراحی کافی شاپ در تبریز نیاز دارید.

شما باید در طراحی کافی شاپ خود، آنچه به فروش میرسد و آنچه به فروش نمیرسد را تجزیه و تحلیل کنید. منوی خود را با منوی رقیبانتان مقایسه کنید. بازخورد مشتریان را بسنجید و آن را برای خود از موارد مهم  طراحی کافی شاپ در تبریز قرار دهید.

 

منوی خود را قابل مدیریت سازید.

هرچه منوی طراحی شده برای کافی شاپ شما شلوغ تر باشد، انتخاب مشتری سخت تر میشود. وجود شلوغی در منو باعث ایجاد هرج ومرج و سردرگمی مخاطبان شما و کند تر شدن انتخاب آنها میشود. مشتری شما چرا باید برای انتخاب زمان بگذارد وقتی 95 درصد منوی شما فقط  شامل سه نوع نوشیدنی است؟ طراحی کافی شاپ در تبریز عمدتا، بر حسب منوی کافی شاپ مورد سنجش قرار میگیرد. در طراحی کافی شاپ سنتی بیشتر غذاها و نوشیدنی های سنتی و طبیعی مورد انتظار است، ولی در طراحی کافی شاپ مدرن  بیشتر خوراکی ها و دسر ها و نوشیدنی های به روز و مد مطرح است.

 

به کارکنانتان آموزش دهید.

کارکنان شما ممکن است کار ارایه خدمات را به خوبی انجام دهند یا در انجام برخی از آنها کوتاهی کنند. اینکه  برای طراحی کافی شاپ در تبریز ، کارکنان را به گونه ای آموزش دهید که کارشان را کامل و بدون کم و کاست انجام دهند، بسیار مهم است. نه تنها خدمت کارکنان باید با شخصیت و کارآمد باشد بلکه باید تا زمانی که در حال ارائه خدمات اند، نسبت به کیفیت خدمات رسانی جدی باشند و اگر هم کم و کاستی بود، پاسخگوی آن باشند. موفقیت در طراحی کافی شاپ در تبریز وابستگی شدیدی به کارکنان و رابطه مستقیمی با ارتباط کارکنان با مشتریان دارد. ارتباط رسا و دلنشین پرسنل با مشتریان از عنوان هایی برای برندینگ کافی شاپ شما محسوب میشود.

 

خدمات صندوق در برابر سرویس میز

راجع به پرداخت بابت مصرف هم، باید بگوییم که پس ازطراحی کافی شاپ در تبریز برخی از کافه ها قبل از ارائه سرویس یعنی هنگام سفارش و در محلی به نام صندوق یا جایی که مختص پرداخت باشد، درخواست پرداخت هزینه را دارند. ولی برخی دیگر پس از ارائه خدمات درخواست پرداخت میکنند. بعضی دیگر هم این مرحله را بر سر میز به انجام میرسانند. پرداخت سر میز معمولا ارزان تر و کارآمد تر است و برای کسانیکه میخواهند وقت بیشتری را در کافی شاپ صرف کنند، بهتر است.

 

موجبات شادی و جذبه مشتریان را فراهم کنید.

اینکه مشتریان شما ببینند که چقدر برای آنها ارزش قایل هستید و علایق آنها را در طراحی کافی شاپ مدرن یا طراحی کافی شاپ سنتی خود عملی میکنید، باعث جذب مشتری بیشتر و بیشتر میشود. مثلا با پخش فوتبال میتوانید باعث شوید که انتخاب مردم برای خوش گذرانی کافه شما باشد. برای موفقیت در طراحی کافی شاپ در تبریز ، کافی شاپ بیشتر بایستی مورد پسند مشتری شما باشد تا خود شما. یا اینکه حراج های فصلی یا تخفیف های نسبی برای اقلام منوی خود در نظر بگیرید. همه ی اینها میتوانند انگیزه ای برای انتخاب شما از طرف شنوندگان هدف شما باشند.

همینطور میتوانید برای طراحی کافی شاپ در تبریز با عکسهای زیبا از محصولات و خوراکی های کافه تان از مشتری هایتان دلبری کنید. به مشتریانتان اجازه دهید تا انتخاب خود را بشناسند و بدون آگاهی سفارش را ثبت نکنند. شما نیز باید بدانید که برای هر فصلی چه نوشیدنی ها یا خوراکی هایی باید آماده سازید. موفقیت در طراحی کافی شاپ در تبریز تا حد زیادی بستگی به آماده سازی خوراکی ها و نوشیدنیهای موافق با مزاج تبریزی ها دارد.

یا برای طراحی کافی شاپ در تبریز میتوانید در کافی شاپ خود امکاناتی را بیفزایید. بر فرض مثال wifi میتواند گزینه جذاب و به درد بخوری برای مشتریان باشد.

در نهایت یک نوشیدنی مناسب و خوش طعم، یک قرار کاری یا دوستانه ی مفید و شاد و یک تجربه ی خوب از کافی شاپ شما باعث دوباره و دوباره برگشتن مشتریان به کافه شما خواهد شد. همچنین باعث میشود که شما همواره یک قدم جلوتر از رقیبانتان باشید.

 

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

 

کافی شاپ خود را برند کنید.

برای طراحی کافی شاپ در تبریز ، هنگامی که به مشتریان بالقوه دست یافتید، ایجاد یک استراتژی مناسب برای برندینگ کافی شاپ ضروری است. هرگونه ارتباط شما با مشتری باید روزنه ای از اعتماد و خوش دلی در مشتری ایجاد سازد. وقتی میخواهید با مهمانان در ارتباط باشید، تجربه ای منحصربفرد و به یاد ماندنی در وی بوجود آورید. این ارتباط بسیار وابسته به ارتباط کارکنان شماست. همانطور که گفتیم کارکنان باید به گونه ای پاسخگوی مشتری باشند که هر جا حرف از ادب و احترام کارکنان در پاسخگویی به مشتریان بود، کافی شاپ شما مورد مطرح باشد.

 

فراتر از لوگو

برند سازی فقط طراحی یک لوگو به عنوان شخصی سازی نیست. برندینگ کل هویت شماست. اگر میخواهید طراحی کافی شاپ در تبریز برای شما پر از اقبال و روند کافی شاپ شما رو به رشد باشد، باید برند شما در مسیر ارزش هسته ای و دیدگاه کسب و کار شما رشد کند. در این صورت طراحی کافی شاپ در تبریز به بهترین شکل اداره خواهد شد.

 

تعریفی از منحصربفردی برای خود داشته باشید.

اساسا یک برند بطور کلی بر این نکته اشاره دارد که شما به عنوان یک خدمت رسان چه کسی هستید؟ برای طراحی کافی شاپ در تبریز به چه امکاناتی نیاز دارید تا باعث ایجاد تفاوت های غیر قابل پیش بینی میان شما و رقیبان شود؟ در سالهای آینده با طراحی کافی شاپ در تبریز به چه جاهایی خواهید رسید و چه اطلاعاتی کسب خواهید کرد و طراحی کافی شاپ در تبریز چه پیشرفت هایی برای شما به ارمغان خواهد آورد؟ شاید به طعم فوق العاده از لاته هایتان رسیدید یا شاید هم به تجسم بصری لوگوی تان!

به این فکر کنید که یک تبریزی که هیچ علاقه ای به وقت گذرانی در کافه ها ندارد، بطور اتفاقی وقتی از کنار کافه شما رد میشود، شما را در حال لبخند زدن به او میبیند یا چیزی دیگر توجه وی را به خود جلب میکند. نزدیکتر می آید تا بفهمد چیزی که دیده، چه بوده؟ این دقیقا همان برندینگ است. او وارد کافی شاپ شما میشود و کیکی سفارش میدهد و میرود و هفته به هفته به کافه شما برمیگردد چون اشتهای وی برای کیک کافه شما برگشته است. طراحی کافی شاپ در تبریز بطور گسترده به برندینگ کافی شاپ و ایجاد تمایز بین رقبا و ایجاد انگیزه هایی در مشتریان جهت بر انگیخته شدن ارزش قایل است.

استودیو معماری بوم تبریز معتقد است که برندینگ کافی شاپ، در طراحی کافی شاپ در تبریز قطعا تمایزی است که شما بین خود و رقیبانتان ایجاد میکنید و به شما کمک میکند که گزینه های خاص و منحصربفرد را در یابید و خود را با آن هم جهت سازید.

 

هر چیزی برند شماست.

وقتی شما این عقیده را در خود پرورش میدهید که برند شما خود شما هستید، شما بطور طبیعی آن را همه جا نشان میدهید. شما عملا میتوانید گزینه هایی را برای بهتر کردن برندینگ خود در طراحی کافی شاپ در تبریز ، بیشتر مورد توجه قرار دهید. این گزینه ها باعث ایجاد ارتباط مسالمت آمیز و به یاد ماندنی بین شما و مشتریان میشود.

کارت های کسب و کار وفاداری

هیئت مدیره و منو

پیام رسانی به مشتریان

رسانه های اجتماعی

بسته بندی و محتوا سازی خوراکی ها نوشیدنی ها

طراحی داخلی

هر عنصر یاد شده فرصتی برای بیان شخصیت کافی شاپ منحصربفرد شما در طراحی کافی شاپ در تبریز است. درک اینکه چگونه مکان مناسب کافی شاپ را انتخاب کنید نیز مهم است چرا که شما از محیط اطراف خود هم برای برندینگ استفاده میکنید.

در واقع شما میخواهید نشان دهید که فردی هستید که یک حس اعتماد به نفس و حس خاصی را بوجود آورده اید. به گونه ای مشتریان احساس کنند که کافه شما، خانه دوم آنهاست.

استودیو معماری بوم برای ایجاد ارتباطات باز و صادقانه با بهترین کافی شاپ ها در تبریز میکوشد و ارزش ها و اشتیاق افراد علاقه مند به طراحی کافی شاپ در تبریز را توسعه میبخشد. طبیعت ما این است که به طور آشکار و فعال اطلاعات را با کسانی که تشنه تعالی هستند، به اشتراک بگذاریم. ما برای طراحی کافی شاپ در تبریز در خدمت و حمایت از کافی شاپ ها هستیم، بنابراین با یکدیگر می توانیم مشتریان  بالقوه خود را بدست آوریم، خوش بگذرانیم، تغذیه کنیم و لذت ببریم.

 

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

طراحی کافی شاپ در تبریز

 

 

با افزایش روز افزون کسب و کار کافی شاپ داری در شهر، طراحی کافی شاپ در تبریز به یکی از رقابتی ترین حوزه های فعالیت معماری بدل گشته است و نیازمند خلاقیت های بیشتر و متفاوت تری است. استودیو معماری بوم، یکی از دفاتر پیشرو در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ در تبریز، طراحی کافه رستوران در تبریز، طراحی کافه های مدرن و سنتی در تبریز به شمار میرود و تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا خلاقانه ترین و متفاوت ترین طرح هارا متناسب با روحیات و خواسته های کارفرما، ارائه نماید. طراحی کافه راما، یکی از موفقترین تجربه های دفتر معماری بوم در حوزه ی طراحی کافی شاپ در تبریز است.

 

طراحی کافی شاپ در تبریز

استودیو معماری بوم تبریز، در تمام زمینه های طراحی رستوران، طراحی کافی شاپ در تبریز ، راه اندازی کافی شاپ، برندینگ کافی شاپ و رستوران، طراحی کافی شاپ سنتی، طراحی کافی شاپ مدرن و طراحی کافی شاپ کوچک، فعالیت ها و سوابق قابل توجهی داشته است. ما به شما در طراحی کافی شاپ ایده آل تان کمک میکنیم و ایده هایی سودمند برای برندینگ کافی شاپ تان در اختیارتان میگذاریم تا باعث ایجاد تمایز هایی بین شما و رقیبانتان باشد. طراحی کافی شاپ در تبریز ، امروزه جایگاه سودده و جذابی را دارا ست. اگر به ایده هایی برای طراحی کافی شاپ یا راه اندازی کافی شاپ دارید، استودیو معماری بوم آماده برای خدمت به شماست و در زمینه راه اندازی کافی شاپ مورد علاقه تان، چه به سبک مدرن، کلاسیک، سنتی، یا محیط خودمانی و کوچک یا بزرگ و بی نظیر، ایده ها و توصیه های مناسب را در اختیارتان میگذارد.

با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 33332930 – 041      09223654069

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان اوحدی، نرسیده به تقاطع کریمخان، پلاک 6/1

سه شنبه ۱۵-۱۱-۱۳۹۸
برچسب ها: