فاز دوم رستوران برکه

فاز دوم رستوران برکه

 

خدمات ما: طراحی معماری در تبریز، طراحی رستوران در تبریز، طراحی داخلی در تبریز، برندینگ رستوران در تبریز

کارفرما: برادران جعفری

زیر بنا: 800 متر مربع

مکان پروژه: تبریز،سردرود

سال طراحی و اجرا: 94

 

طراحی رستوران در تبریز

طراحی رستوران در تبریز

طراحی رستوران در تبریز

 

طراحی رستوران در تبریز به دلیل طرفداران زیادی که در این حوزه دارد، کسب و کاری سودده در جهان شناخته شده است که در چند سال گذشته پیشرفتی چشم گیر داشته است. رقابت بالای بین رستوران ها برای کسب سهم بیشتر در بازار کار، باعث سرمایه گذاری ایرانیان، در برندینگ رستوران و برند سازی شده است.

 

طراحی رستوران در تبریز

طراحی رستوران در تبریز

 

طراحی رستوران در تبریز از مشاغل پیچیده و پر طرفداری است که به دلیل سلیقه های متفاوت مردم تبریز، پیچیده تر نیز میگردد. بنابر این استودیو معماری بوم  با کادری مجرب و سابقه ای تخصصی در رابطه با پیشرفت سهم کسب و کار شما در بازار، و موفقیت شما دربرند سازی و برندینگ و سایر مزایای رقابتی و نسبی در تلاش است بهترین عملکرد را برای شما ارائه دهد.

 

طراحی رستوران در تبریز

طراحی رستوران در تبریز

 

از موفق ترین پروژه های استودیو معماری بوم رستوران برکه میباشد، که دارای فاز اول رستوران برکه و فاز دوم رستوران  میباشد، که دو بخش مستقل و در عین حال یکپارچه است.

رستوران برکه بعد از سه سال فعالیت موفقیت آمیز، برنامه توسعه فضای رستوران را در دستور کار قرار داد بنابراین وسیع 800 متری در قسمت جنوبی رستوران به سالن اصلی اضافه شد. فاز 2 رستوران شامل ساختمانی 5 طبقه در یک قسمت و 2 طبقه در سالن رستوران طراحی شد.فاز جدید امکان ایجاد  اقامتگاه و سردخانه ی متناسب و نانوایی برای ارئه خدمات به هر دو سالن فراهم کرد.

در طراحی بخش جدید سعی شده است چشم انداز از ارتفاع مورد تاکید قرار گیرد، و فضای سبز میانی تقویت شود. بعد از اتمام سالن جدید هردو بخش باهم ادغام شد و هدف اصلی در طراحی حفظ یکپارچگی این دو بخش علارغم جدایی سازه ای و زمانی بود.

 

طراحی رستوران در تبریز

طراحی رستوران در تبریز

 

طراحی جزئیات و نقشه های طراحی رستوران برکه را میتوانید در بخش (( طراحی فاز دو رستوران سنتی برکه )) و همچنین نقشه ها و تصاویر اجرایی فاز یک این رستوران را در قسمت (( فاز اول رستوران برکه )) مشاهده نمایید.

 

شنبه ۱۲-۱۱-۱۳۹۸
برچسب ها: