پانل های تراکوتا آلفاتون

پانل های تراکوتا آلفاتون

سیستم ساختمانی نوین

سیستم های نمای ساختمانی با توجه به اهمیت بالای نمای ساختمان ها در معرفی و ارائه ساختمان، تنوع و پیشرفت زیادی دارند. انواع نماسازی های سبک و پیشرفته در پروژه های مختلف ساختمانی در کشورهای پیشرفته مصرف می شوند که حاکی از اهمیت بالای سبک سازی و کاربردی بودن نماهای ساختمانی است. یکی از محبوب ترین نماهای پیشرفته، پانل های تراکوتا محسوب می شوند که نماهایی خشک با وزن پایین و قابل سفارش در شکل و مدل های مختلف هستند.

یکی از شرکت های معتبر تولید کننده این پانل ها، شرکت شیلدان می باشد که متخصص در تولید پانل های تراکوتا آلفاتون می باشد. در این مطلب به معرفی این محصول می پردازیم.

سیستم ساختمانی نوین

اتصال با سازه

پانل های آلفاتون شیلدان یک پانل تراکوتا بیرون آمده ی دو پوسته با ضخامت 30 میلیمتر است. مقاومت بالای این پانل ها بوسیله زنجیره ای از ساپورت های I- شکل ایجاد می شود. برای پاسخگویی  با انواع چالش های طراحی، پانل های آلفاتون قابلیت تطابق با سیستم های سازه ای نگهدارنده عمودی و افقی را دارند. همچنین جهت رسیدن به انعطاف پذیری بیشتر در زمینه طراحی، پانل ها قابلیت تطابق همزمان با هر دو سیستم افقی و عمودی را دارند.

سیستم ساختمانی نوین

سیستم ساختمانی نوین

رنگ ها و پولیش های ارائه شده

این پانل ها در 18 رنگ استاندارد و چهار نوع پرداخت نهایی در دسترس هستند. همچنین رنگ های سفارشی و تامین شیشه های نمای سفارشی نیز قابل سفارش هستند که قیمت نهایی را رنگ، طرح و پرداخت تعیین می کند.

 شکل های پانل ها

این نوع از پانل ها هم به صورت استاندارد عرضه می شوند و هم به صورت سفارشی، که بنا به درخواست سفارش دهنده قابل سفارش می باشد.

سیستم ساختمانی نوین

پانل های شیاردار آلفاتون

یکی از انواع مدل های این پانل ها، پانل های شیاردار آلفاتون می باشد. ویژگی اصلی این نوع از پانل ها ساختار افقی آن است. ساختار شیاردار پانل ها، درز بین ردیف ها را استتار میکند. فراتر از نقش طراحی، پانل های شیار دار آلفاتون به عنوان نمای آگوستیک فعال نیز محسوب می شوند. امواج صوتی بوسیله شیارها شکسته شده و به فضای عایق بندی شده داخل پانل ها هدایت می شوند.

سیستم ساختمانی نوین

یکشنبه ۱۸-۰۶-۱۳۹۷
برچسب ها: